Poskytnuté informace

Tento web není zodpovědný za informace, které o sobě poskytnete návštěvou webu případně zobrazením reklam. Dobrovolně souhlasíte, že veškerá takto poskytnutá data mohou být zpracována námi nebo třetí stranou.

Podmínky užití a odpovědnost

Tanto web je poskytován "tak, jak je". Užívání informací získaných prostřednictvím těchto stránek je na vlastní nebezpečí. Taktéž tento web nic nezaručuje a zříká se jakýchkoliv záruk ve vztahu k této stránce, včetně záruky přesných a úplných informací nebo bezpečnosti poskytnutých dat. Nezaručujeme, že tato stránka bude fungovat nepřerušeně nebo bez chyb, virů a jiných škodlivých komponent.

Uživatelé mladší 18ti let

Pokud je Vám méně než 18 let, prosím požádejte o svolení zákoného zástupce k návštěvě toho webu.


Reklamy

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.